ČTK Protext       PR servis České tiskové kanceláře

LUXUS A KRÁSA ČESKÉ UMĚLECKÉ TVORBY

Praha 12. března (PROTEXT)

    AUTORSKÁ KERAMIKA DUDYCHA
 
Jmenuji se J. K. Dudycha a jsem pokračovatelem uměleckého keramického rodu. S keramickým uměním začínal již můj děda Alois Dudycha v roce 1938, dále jeho syn a můj otec Jiří Dudycha, člen Unie výtvarných umělců České republiky a výborný sochař a keramik, jehož tvorbu doporučuji shlédnout na internetovém portále
http://www.dudycha.cz.

 
                   ATELIER DUKE

Ve spolupráci s mým otcem jsem založil internetový portál
http://www.dudychovakeramika.cz, kde najdete veliký výběr luxusní a zároveň užitkové keramiky. Veškeré produkty, jež portál nabízí, jsou pod přísným dohledem autora návrhů, tedy mého otce. Nabízená keramika se vyznačuje čistou linií spolu s jemnými prvky zlata, platiny, či barevného dekoru.

Ateliér DUKE
Bohemia

Nádražní 1153
570 01 Litomyšl
Tel.: 461 613 263
Tel.: 603 247 078

 

GALERIE DE LARA

Prodejní Galerie de Lara se o své dobré jméno stará již od roku 1990, do našich rukou se dostala roku 2012 od Marie Zoubkové, manželky Olbrama Zoubka. Tato galerie se zaměřuje prioritně na prodej grafiky, obrazů a plastiky, ale také keramiky, skla, šperků, loutek, hraček a užitého umění. Můžete zde rovněž zakoupit autorská díla známých pražských i regionálních umělců.

Galerie de Lara 
Alena Dudychová
Smetanovo nám. 137  
57001 Litomyšl
Telefon: 461 614 855 
e-mail: dudycha@lit.ct

 

GALERIE BARBARA

Galerii Barbara jsme přivzali do naší umělecké rodiny a staráme se o ni s péčí a pokorou stejně jako její původní majitelka. V příjemném prostředí galerie najdete širokou prodejní nabídku volně vystavených originálů obrazů, plastik, keramiky, skla, drobných uměleckých šperků i originálních doplňků z kůže.

 

AD GALERIE

Krásné prostory Uhelného trhu přímo lákají k výstavám uměleckých děl známých součastných českých umělců. Přijďte se podívat a načerpat energii z kreativity těch nejpovolanějších.

Alena Dudychová
T. G. Masaryka
591 570 01 LITOMYŠL

jkdudycha@gmail.com

 

Umění je důležitou součástí lidské kultury a náš národ se může právem pyšnit mnoha výtvarnými talenty, které dokáží svými díly nejen vykouzlit úsměv na tváři, ale i pohladit po duši. Srdečně Vás zveme do našich galerií, a pokud zrovna nemáte cestu kolem, rádi Vám zprostředkujeme umělecký zážitek prostřednictvím internetových portálů.

Těšíme se na Vaši návštěvu

J. K. Dudycha

 

 

GALERIE ČESKÉHO UMĚNÍ

Galerie českého umění byla vytvořena za účelem dostupnosti uměleckých děl předních českých výtvarníků i těm, kteří nemohou s námi sdílet nabídku konkrétních galerií. Souhrn unikátních uměleckých děl najdete na portále http://www.ceskeumeni.com.